Crazy girls forum dla nas.

To forum dla wszystkich c( :


#1 2010-08-31 12:36:53

Zielonaa

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 292
Punktów :   

Wydanie 31 sierpnia

O forum

Forum zostało założone wczoraj przeze mnie;)
Pomysł zapodała malinkowa_rozkosz, więc razem postanowiłyśmy zrobić coś takiego jak forum.
Od początku miałyśmy świetne pomysły, tylko brak czasu na ich realizowanie.
Do grona administratorów dołączyła nikola4121. Od razu zaczęły dziać się super rzeczy;)
Powstał shoutbox, od razu przybyło użytkowników. Nowa moderatorka w prawdzie
jeszcze nie była na forum od nadania jej praw, ale już założyła nowe tematy.
Wierzymy,że to naprawdę się uda, coraz więcej użytkowników poprzez reklamowanie
przybywa. Powstaje coraz więcej for, kategorii, coraz więcej postów na shoutboxie.
To niesamowite patrzeć jak strona rozwija się z każdym krokiem, a użytkownicy, którzy
są od początku widzą jakie zaszły zmiany. Na początku forum było na fora.pl, ale
nie udało nam się dotrwać nawet godziny na tym portalu, potem próbowaliśmy
na phorum.pl, ale to także był błąd. Aż wreszcie natrafiliśmy tutaj i mam nadzieję,że
już nie zmienimy portalu forum. A więc komentujcie podoba wam się tutaj?;)
Czy może macie jakieś uwagi, pomysły , skargi, pochwały? Postaramy się
rozważyć wszystko co napiszecie, bo tutaj liczy się wasze zdanie;)
Teraz powstaje pierwsze wydanie, pojawił się news, zapraszam do czytania!
Każde czytanie, każdy post oznacza dla nas,żebyśmy się bardziej starali ponieważ
ktoś to czyta :D
Wywiady
Zasiądźcie wygodnie na fotelach, przynieście ciepłą herbatkę, weźcie ciasteczka w ręce,
i przygotujcie się na wywiad z anicią13antek.
Klaudia- Zielonaa
Anita - anicia13antek

Klaudia- Hej. Czy mogę z tobą zrobić wywiad na forum naszezueforumowisko?
Anita - jasne :)
Klaudia - Ok. A więc na początek to podstawa zapytać się jak masz na imię, ile masz lat i gdzie mieszkasz;)
Anita - Mam na imię Anita, mam 14 lat i mieszkam w małym miasteczku na Podlasiu.
Klaudia - Kiedy dołączyłaś do grzendy, i jakie wiążesz z nią wspomnienia?;)
Anita - Na grzendę zarejestrowałam się w 2007 roku.Na początku to było tylko patrzenie przebiegu ciąży i granie w strzelankę.Potem na jakiś czas odeszłam i od kwietnia jestem tu znowu.
Klaudia - Pochwal się gdzie pracujesz, i jakie masz stanowiska.?
Anita - Na początku, w maju zaczęłam pracę na osiedlu Hollyłoodź.Aktualnie jestem tam pomocnikiem.Aktualnie pracuję także na Mamchatanie, w Tvg, na osiedlu Zielony Jajniczkek,Jajifornia no i chyba to wszystko.Mam nadzieję że o niczym nie zapomniałam.Kiedyś pracowałam też w EduGrzendzie,Sądzie,PM,Warszawce.
Klaudia - Twoje doświadczenie jest duże:D Jak idziesz po ulicy to nie idziesz jako zwykły człowiek, tylko pomocnik na Holly. Kiedy oddajesz mocz oddajesz go jako pomocnik! O BOŻE! Jak się z tym czujesz?
Anita - O Boże!!! Normalnie ;P Pomocnik też człowiek. Chyba... ;P
Choć dla nie ktorych potwór i osoba, przez którą nie przechodzi się próbnego ;P
Klaudia - Hah, dobre <hahaha> Jakie uczucie towarzyszyło Ci w chwili kiedy Karina wybrała Cię pomocnikiem?
Anita - Szok! Jeden wielki szok! Powiedziałam też w emocjach, że ją kocham heh ;P
Klaudia - Czy to ma oznaczać to co myślę? Hah. Na jakich portalach internetowych jesteś oprócz grzendy i udzielasz się często?
Anita - A nie za dużo myślisz? Na żadnych ;P Dużo portali się przewinęło przeze mnie, ale żaden mnie nie wciągnął tak  jak grzenda. Prowadzę też własną stronkęwww.grzenda13.dbv.pl/news.php .
Klaudia - I jest związana z grzendą, no ładnie, ładnie , ale się wciągnęłaś. ;) Jakiej muzyki słuchasz?:D
Anita - Rzadko słucham tego co lubię, bo mój superowy brat musi puszczać swoje umca umca ;P Ogólnie to lubię hity Rihanny.
Klaudia - Jak wyglądasz wstając z łóżka? < ja jak strach na wróble <hahaha> >
Anita - Ja normalnie :P Troszkę włosy mam pogniecione, bo zawsze śpi na nich mój kochany piesek ;P
Klaudia - Ooo, nie niedługo szkoła, matma, polski... Jak się z tym czujesz? Ty już robisz się coraz starsza, i coraz więcej obowiązków na Ciebie spada, co z tym robisz aby zdążyć z tym i jeszcze z grzendą?
Anita - Czuję się dobrze ;P Mam zamiar wkuwać ;P Nie żeby tak z własnej woli, nie , nie i nie.Muszę kuć, żeby dostać mój wymarzony telefon.Ja tam się czuję coraz młodsza, nie myśl sobie! Zdążałam kiedyś zdążę i teraz chociaż pewnie się nie obędzie bez zwolnienia z jakiejś v-pracy, ale o tym jeszcze muszę pomyśleć :)
Klaudia - Koniec pytań, a właściwie zadam jeszcze jedno. ;) Chcesz coś dodać na koniec, kogoś pozdrowić?
Anita - Pozdrawiam Hollyłoodźkie rumunki ;P
Coś na ząb - czyli przepisy.
Dziś powiem, jak zrobić bezy;)
SKŁADNIKI:
białka 5 sztuk
cukier puder 25 dag
sok z cytryny 1 łyżeczka
Sposób przyrządzania:
Białka ubijać, dodając stopniowo cukier puder. Na koniec dodać sok z cytryny. Ubijać, aż masa będzie gładka, sztywna i utrzyma się w odwróconej do góry dnem misce. Nagrzać piekarnik do temperatury 120 stopni. Blachę wyłożyć papierem do pieczenia. Pianę nakładać łyżką. Piec około 45 minut.

Offline

 

#2 2010-08-31 13:01:25

 nikola4121

Administrator

1205783
Skąd: Dolnośląsk koło gór xdee
Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 36
Punktów :   
WWW

Re: Wydanie 31 sierpnia

Przepis świetny ale na razie jeszcze nie gotuję heh wywiad przyznam udany <brawo> a resztą jest całkowicie prawdą muszę przyznać wyszedł ci post ;]

Offline

 

#3 2010-08-31 13:43:57

LambOfGod

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 11
Punktów :   

Re: Wydanie 31 sierpnia

Kiedy oddajesz mocz oddajesz go jako pomocnik!   <--- rozwala mnie to xDD
Artykól swietny uśmialam się xD

Offline

 

#4 2010-08-31 14:12:18

 nikola4121

Administrator

1205783
Skąd: Dolnośląsk koło gór xdee
Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 36
Punktów :   
WWW

Re: Wydanie 31 sierpnia

heh no rzeczywiście z tym moczem niezłe ;D

Offline

 

#5 2010-09-14 19:47:02

fredka97

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 25
Punktów :   

Re: Wydanie 31 sierpnia

Hah, no:P

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wsti.pun.pl www.bleach-revolution.pun.pl www.partiapolityczna.pun.pl www.pokemon-true-legends.pun.pl www.naruto-gram.pun.pl